Resultater hentet fra den gamle hjemmesiden.
Lørdag 10. mars, Dommer: Svein Stangeland og Alf Skaar
Klasse A
1 | Kim Leo Stagsted | Cefeus Kaiser Stryx | Australian Kelpie | 612,5 | GODKJENT/CERT |
2 | Terje Sandstå | Vargfjells Kenza | Schäferhund | 568,5 | GODKJENT |
3 | Torhild Hanssen Tunge | Mallekraft's Brenda The Brakeless | Malinois | 555,5 | GODKJENT |
4 | Gro Gitlesen | Bocopie's Allegro | Australian Kelpie | 490,5 | GODKJENT |
5 | Per Arne Bakke | Breakpoint's Harley Of Okey | Groenendael | BRUTT |
Klasse B
1 | Tom Larsen | Rysseberget's R-Jerry | Riesenschnauzer | 584,5 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Henning Hysing | Ace of Spades | Border Collie | 542,5 | GODKJENT/OPPRYKK |
3 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Australian Kelpie | 437,5 | GODKJENT |
4 | Kari Godeseth | Bocopie's Agat | Australian Kelpie | 172 | IKKE GODKJENT |
Klasse C
1 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | 366 | GODKJENT |
Klasse D
1 | Mabel Arni Brekke | Gucci Van De Biezenhoeve | Malinois | 315 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Eric Sandvold | Tangterr's In Red Ruby | Irish Softcoated Wheaten Terrier | 109 | IKKE GODKJENT |
Søndag 11. mars, Dommer: Svein Stangeland og Alf Skaar
Klasse A
1 | Kim Leo Stagsted | Cefeus Kaiser Stryx | Australian Kelpie | 598 | GODKJENT/CERT |
2 | Gro Gitlesen | Bocopie's Allegro | Australian Kelpie | 543 | GODKJENT |
3 | Tom Larsen | Rysseberget's R-Jerry | Riesenschnauzer | 539 | GODKJENT |
4 | Henning Hysing | Ace of Spades | Border Collie | 536,5 | GODKJENT |
5 | Per Arne Bakke | Breakpoint's Harley Of Okey | Groenendael | 531,5 | GODKJENT |
6 | Terje Sandstå | Vargfjells Kenza | Schäferhund | 422,5 | GODKJENT |
7 | Torhild Hanssen Tunge | Mallekraft's Brenda The Brakeless | Malinois | BRUTT |
Klasse B
1 | Marit Brevik | Modesty Blaise | Border Collie | 483 | GODKJENT |
2 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Australian Kelpie | 446,5 | GODKJENT |
3 | Kari Godeseth | Bocopie's Agat | Auatralian Kelpie | BRUTT |
Klasse C
1 | Mabel Arni Brekke | Gucci Van De Biezenhoeve | Malinois | 477 | GODKJENT |
2 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | 395,5 | GODKJENT |
Klasse D
1 | Eric Sandvold | Tangterr's In Red Ruby | Irish Softcoated Wheaten Terrier | 98,5 | IKKE GODKJENT |
Søndag 30. oktober, Dommer: Erling Aarbakke og Kari Meyer Myrland
Klasse A
1 | Liv Randi Lund | Zagal's G-Zaga | Malinois | 596,5 | GODKJENT/CERT |
2 | Finn Hugo Øien | Hyper | Border Collie | 595 | GODKJENT/CERT |
3 | Jeanette Hatteberg | Deepeyes Talia al Ghul I | Austrailian Kelpie | 560 | GODKJENT |
4 | Terje Sandstå | Vargfjells Kenza | Schäferhund | BRUTT |
Klasse B
1 | Inger Lise Gundersen | Ariens Zaga | Schäferhund | 426,5 | GODKJENT |
2 | Bernt Bjorheim Hinna | Brandefjellet's Molly | Schäferhund | 381 | GODKJENT |
3 | Bjørn Flikke | Ronja D'Royal av Scäferborgen | Schäferhund | 366 | GODKJENT |
4 | Marit Brevik | Modesty Blaise | Border Collie | BRUTT |
Klasse C
1 | Ragnhild Uldal | Hassemans Tore | Schäferhund | 497 | GODKJENT/OPPRYKK |
Klasse D
1 | Tore Bjorheim Hinna | Brandfjellet's Mizzie | Schäferhund | 282,5 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Audhild Mæland | Myrullen's Kvikke Lotta | Border Collie | 281,5 | GODKJENT/OPPRYKK |
3 | Linda MArie Runde | Show Them The World Is Not Enough | Eng. Springer Spaniel | 210,5 | GODKJENT |
Lørdag 8. oktober, Dommer: Svein Stangeland og Geir Larsen
Klasse A
1 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | 542 | GODKJENT/CERT |
2 | Per Arne Bakke | Breakpoint's Harley O' Okey | Groenendael | 519 | GODKJENT |
3 | Jane Pedersen | Alex Trassento | Border Collie | 514,5 | GODKJENT |
4 | Terje Sandstå | Vargfjells Kenza | Schäferhund | 462 | GODKJENT |
Klasse B
1 | Gro Gitlesen | Bocopie's Allegro | Australian Kelpie | 522,5 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Australian Kelpie | 444,5 | GODKJENT |
3 | Marit Brevik | Modesty Blaise | Border Collie | 430,5 | GODKJENT |
4 | Gro Steinarson | Middlegate Candy ¨Kelly¨ | Labrador | BRUTT |
Klasse C
1 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | 410 | GODKJENT |
2 | Elin Søisdal | Dailou's Caledonia Amigo | Border Collie | 212,5 | IKKE GODKJENT |
Klasse D
1 | Siv Omholt | Baily | Border Collie | 275 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Arvid Vetaas | Lex Av Midälvaland | Schäferhund | 137 | IKKE GODKJENT |
Søndag 9. oktober, Dommer: Svein Stangeland og Geir Larsen
Klasse A
1 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | 594 | GODKJENT/CERT |
2 | Jane Pedersen | Alex Trassento | Border Collie | 578,5 | GODKJENT |
3 | Per Arne Bakke | Breakpoint's Harley O' Okey | Groenendael | 525 | GODKJENT |
4 | Terje Sandstå | Vargfjells Kenza | Schäferhund | 503 | GODKJENT |
5 | Gro Gitlesen | Bocopie's Allegro | Australian Kelpie | BRUTT |
Klasse B
1 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Australian Kelpie | 455 | GODKJENT |
2 | Gro Steinarson | Middlegate Candy ¨Kelly¨ | Labrador | 429,5 | GODKJENT |
3 | Marit Brevik | Modesty Blaise | Border Collie | 416 | GODKJENT |
Klasse C
1 | Siv Omholt | Baily | Border Collie | 494,5 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Elin Søisdal | Dailou's Caledonia Amigo | Border Collie | 335,5 | GODKJENT |
3 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | 297 | IKKE GODKJENT |
Klasse D
1 | Arvid Vetaas | Lex Av Midälvaland | Scäferhund | 186 | GODKJENT |
Lørdag 12. mars, Dommer: Tommy Thøgersen
Klasse A
1 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | 594,5 | GODKJENT/CERT |
2 | Erling Aarbakke | Kjekkas | Border Collie | 495 | GODKJENT |
Klasse B
1 | Terje Sandstå | Vargfjells Kenza | Schäferhund | 445 | GODKJENT |
2 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Austrailian Kelpie | BRUTT |
Klasse C
1 | Kari Godeseth | Vestpolen's Clarissa | Schäferhund | 394,5 | GODKJENT |
2 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | 282,5 | IKKE GODKJENT |
Søndag 13. mars, Dommer: Tommy Thøgersen
Klasse A
1 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | 604,5 | GODKJENT/CERT |
2 | Erling Aarbakke | Kjekkas | Border Collie | 574 | GODKJENT |
Klasse B
1 | Terje Sandstå | Vargfjells Kenza | Schäferhund | 474,5 | GODKJENT |
2 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Australian Kelpie | BRUTT |
Klasse C
1 | Kari Godeseth | Vestpolen's Clarissa | Schäferhund | 319 | GODKJENT |
Søndag 31. oktober, Dommer: Erling Aarbakke
Klasse A
1 | Marit Brevik | Zagals Gere | Malinois | 519,5 | GODKJENT |
2 | Fredrik Hansen | Bribories Exo | Riesenschnauzer | 471 | GODKJENT |
3 | Carina Tollefsen | Nanduhria's Caranthir | Groenendael | BRUTT | |
4 | Finn Hugo Øien | Hyper | Border Collie | BRUTT | |
5 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | BRUTT |
Klasse B
1 | Inger Lise Gundersen | Ariens Zara | Schäferhund | 484,5 | GODKJENT |
2 | Mariann Henriksen | Shirocky's Deilige Dagdrøm | Tervueren | 347 | GODKJENT |
3 | Bjørn Flikke | Ronja D'Royal Av Schäferborgen | Schäferhund | BRUTT |
Klasse C
1 | Siw D. Endresen | Brakeless Abra Kadabra | Malinois | BRUTT |
Klasse D
1 | Ragnhild Uldal | Hassemans Tore | Schäferhund | 240 | GODKJENT/OPPRYKK |
Lørdag 9. oktober, Dommer: Øyvind Halvorsen og Geir Larsen
Klasse A
1 | Jane Pedersen | Alex Trassento | Border Collie | 604,5 | GODKJENT/CERT |
2 | Torhild Hanssen Tunge | Mallekraft's Brenda The Brakeless | Malinois | 558,5 | GODKJENT |
3 | Liv Randi Lund | Zagal's G-Zaga | Malinois | 552,5 | GODKJENT |
4 | Marit Brevik | Zagal's Gere | Malinois | 541,5 | GODKJENT |
5 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | 528,5 | GODKJENT |
Klasse B
1 | Gro Gitlesen | Bocopie's Allegro | Australian Kelpie | 427,5 | GODKJENT |
2 | Mette Madsen Falck | Borntobe Zpes | Border Collie | 419 | GODKJENT |
3 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Australian Kelpie | 394 | GODKJENT |
Klasse C
1 | Kari Godeseth | Vestpolen's Clarissa | Schaferhund | 355,5 | GODKJENT |
2 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | 256 | IKKE GODKJENT |
3 | Trine Holm | Vargfjells Just In Time | Schäferhund | 215,5 | IKKE GODKJENT |
4 | Sissel Mestad | Elmina's Diamonds Are Forever | Airdale Terrier | 205 | IKKE GODKJENT |
Søndag 10. oktober, Dommer: Øyvind Halvorsen og Geir Larsen
Klasse A
1 | Torhild Hanssen Tunge | Mallekraft's Brenda The Brakeless | Malinois | 555,5 | GODKJENT/CERT |
2 | Liv Randi Lund | Zagal's G-Zaga | Malinois | 553,5 | GODKJENT/CERT |
3 | Marit Brevik | Zagal's Gere | Malinois | 401 | IKKE GODKJENT |
4 | Jane Pedersen | Alex Trassento | Border Collie | BRUTT | |
5 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | BRUTT |
Klasse B
1 | Mette Madsen Falck | Borntobe Zpes | Border Collie | 468,5 | GODKJENT |
2 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Australian Kelpie | 171 | IKKE GODKJENT |
3 | Gro Gitlesen | Bocopie's Allegro | Australian Kelpie | 167,5 | IKKE GODKJENT |
Klasse C
1 | Kari Godeseth | Kathinka | Jack Russel Terrier | 349 | GODKJENT |
2 | Sissel Mestad | Elmina's Diamonds Are Forever | Airdale Terrier | 336,5 | GODKJENT |
3 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | 309 | GODKJENT |
4 | Trine Holm | Vargfjells Just In Time | Schäferhund | IKKE GODKJENT |
Lørdag 22. mai, Dommer: Øyvind Halvorsen og Geir Larsen
Klasse A
1 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | 597 | GODKJENT/CERT |
2 | Erling Aarbakke | Kjekkas | Border Collie | 561,5 | GODKJENT |
3 | Jane Pedersen | Alex Trassento | Border Collie | 560 | GODKJENT |
4 | Per Arne Bakke | Breakpoint's Harley O Okey | Groenendael | 545 | GODKJENT |
5 | Kari Strædet | Fiva's Charg | Leonberger | 480,5 | GODKJENT |
Klasse B
1 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Auatralian Kelpie | 318 | GODKJENT |
Klasse C
1 | Gro Gitlesen | Bocopie's Allegro | Australian Kelpie | 437 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Kari Godeseth | Kathinka | Jack Russel Terrier | 371 | GODKJENT |
3 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | 321 | GODKJENT |
4 | Marit Brevik | Modesty Blaise | Border Collie | BRUTT |
Klasse D
1 | Mette Madsen Falck | Borntobe Zpes | Border Collie | 260 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Trine Holm | Vargfjells Just In Time | Schäferhund | 238 | GODKJENT/OPPRYKK |
Søndag 23. mai, Dommer: Øyvind Halvorsen og Geir Larsen
Klasse A
1 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | 612 | GODKJENT/CERT |
2 | Jane Pedersen | Alex Trassento | Border Collie | 584 | GODKJENT |
3 | Per Arne Bakke | Breakpoint's Harley O Okey | Groenendael | 554 | GODKJENT |
4 | Marit Brevik | Zagals Gere | Malinois | 540 | GODKJENT |
5 | Erling Aarbakke | Kjekkas | Border Collie | BRUTT |
Klasse B
1 | Gro Gitlesen | Bocopie's Allegro | Australian Kelpie | 425,5 | GODKJENT |
2 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Australian Kelpie | IKKE GODKJENT |
Klasse C
1 | Kari Godeseth | Bocopie's Agat | Australian Kelpie | 433,5 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Mette Madsen Falck | Borntobe Zpes | Border Collie | 406 | GODKJENT |
3 | Trine Holm | Vargfjells Just In Time | Schäferhund | 339 | GODKJENT |
4 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | IKKE GODKJENT |
Klasse D
1 | Kari Strædet | Ulvehiets Ailo | Schäferhund | 223,5 | GODKJENT |
Lørdag 20. mars, Dommer: Arvid Strømsvik og Geir Larsen
Klasse A
1 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | 625,5 | GODKJENT/CERT |
2 | Erling Aarbrekke | Kjekkas | Border Collie | 581 | GODKJENT |
3 | Kari Strædet | Fiva's Charg | Leonberger | 518,5 | GODKJENT |
4 | Marit Brevik | Zagal's Gere | Malinois | 507 | GODKJENT |
5 | Liv Randi Lund | Zagal's G-Zaga | Malinois | 458 | GODKJENT |
Klasse C
1 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Australian Kelpie | 429,5 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | 296 | IKKE GODKJENT |
Klasse D
1 | Kari Godeseth | Bocopie's Agat | Australian Kelpie | 223 | GODKJENT |
2 | Gro Gitlesen | Bocopie's Allegro | Australian Kelpie | 214 | IKKE GODKJENT |
Søndag 21. mars, Dommer: Arvid Strømsvik og Geir Larsen
Klasse A
1 | Erling Aarbakke | Kjekkas | Border Collie | 581 | GODKJENT/CERT |
2 | Marit Brevik | Zagal's Gere | Malinois | 556,5 | GODKJENT |
3 | Turid Stavn | Somollis Gulli | Border Collie | 555,5 | GODKJENT |
4 | Liv Randi Lund | Zagal's G-Zaga | Malinois | 540 | GODKJENT |
5 | Kari Strædet | Fiva's Charg | Leonberger | 538,5 | GODKJENT |
Klasse B
1 | Ellen Felker | Bocopie's Abby | Australian Kelpie | 319 | GODKJENT |
Klasse C
1 | Mette Løland | Foxearth Special Force | Collie Korthår | 365 | GODKJENT |
Klasse D
1 | Gro Gitlesen | Bocopie's Allegro | Australian Kelpie | 296 | GODKJENT/OPPRYKK |
2 | Kari Godeseth | Bocopie's Agat | Australian Kelpie | 234 | GODKJENT/OPPRYKK |
Vi trener onsdager og helger. Sted kommer litt ann på hva vi skal trene på og varrierer en del.
Onsdag: 18:00 til 20:00 (for alle medlemmer)
Lørdag: 11:00 til 16:00 (for aktive medlemmer som bidrar på klubbens arrangementer)
Søndag: 11:00 til 16:00 (for aktive medlemmer som bidrar på klubbens arrangementer)
© Copyright. All Rights Reserved.